Pastāstiet nedaudz par sevi – no kuras Latvijas puses Jūs esat un kā Jūs nonācāt RTU LSZC?

Esmu no Liepājas. Sevi es sauktu par tipisko liepājnieci, kuru ik dienu pavada vējš gan matos, gan domās. Dzīvošanu un mācīšanos Rīgā es nekad neesmu izskatījusi par labu variantu sev, jo visa mana dzīve ir šeit un to es nevēlējos atstāt ne tad, ne arī tagad. Mana pirmā izvēle pilnīgi noteikti nebija RTU. Sākumā izvēlējos studiju programmu, pēc tam meklēju augstskolas, kurās šī programma ir pieejama. Pirmā izvēle krita par labu augstskolai “Turība”, taču dažādu atsauksmju dēļ šo variantu es atmetu. RTU Liepājas filiāli man ieteica draudzene, ar kuru kopā arī tagad studējam. Lielu lomu nospēlēja labais augstskolas prestižs – augstais Rīgas Tehniskās universitātes absolventu pieprasījums darba tirgū.

Kurā studiju programmā Jūs studējat un kāpēc tieši šāda izvēle?

Studēju “Uzņēmējdarbību un vadīšanu” , grāmatvedības specialitāti. Tādu izteiktu izvēles pamatojumu man ir grūti rast. Izvēlējos šo programmu, jo pēc 12. klases izlaiduma es nezināju kur es vēlos būt pēc vasaras, bet zināju, ka kaut kādā augstskolā man ir jāiestājas. Izvēlējos grāmatvedības specialitāti, jo, manuprāt, tā var noderēt ikvienam. Mācoties padziļinātāk, uzreiz sapratu, ka neredzu sevi šajā profesijā, bet savu izvēli nenožēloju, jo esmu iemācījusies kā rēķina darba algas un par ko jāmaksā nodokļi Latvijā. Domāju, ka katrs gribētu zināt par ko viņam katru mēnesi novelk “žūksni” ar naudu. J Mana izvēle krita par labu 1. līmeņa augstākajai izglītībai, jo kā jau minēju iepriekš, nezināju ko vēlos studēt un nevēlējos, iespējams, zaudēt četrus gadus bakalauram nozarē, kurā es sevi nākotnē pilnīgi noteikti neredzu.

Kādi ir Jūsu hobiji, vaļasprieki?

Izteiktu standartu hobiju man nav. Man patīk savu brīvo laiku pavadīt garās pastaigās un braucot ar automašīnu.

Kurā brīdī un kāpēc Jūs izdomājāt, ka vēlies iesaistīties Studentu pašpārvaldē?

Īsti man izvēles nebija, jo neviens uz šo amatu nerāvās. Man tika izteikts piedāvājums un es tam piekritu, jo neesmu nekad šādā sfērā darbojusies.

Kādus mērķus Jūs esat izvirzījusi sev un Studentu pašpārvaldei kopumā? Kas, Jūsuprāt, būs Jūsu lielākais izaicinājums?

Man galvenais mērķis ir pilnveidot sevi un palīdzēt pilnveidoties sev blakus stāvošajām kolēģēm. Mans lielākais izaicinājums būs pasākumi tiešsaistē, jo es esmu ļoti ekstraverta un dodu priekšroku klātienes pasākumiem. Tiešsaistē ir grūtāk izpausties un trūkst kontakta, emociju.

Ko Jūs vēlētos novēlēt sev un apkārtējiem?

Viss plūst un mainās, bet tikai tu esi tas, kurš paliek. To arī novēlu visiem – esiet jūs paši. Vienmēr mājas ballītēs man patīk uzsaukt tostu “Par mīlestību!” – arī to es visiem novēlu.

Neļaujiet situācijai pasaulē graut jūsu sapņus. Atrodiet veidu, kā līdz savam mērķim tikt, neskatoties uz apkārt notiekošo.