Pastāstiet nedaudz par sevi – no kurienes Jūs esat? Kā Jūs sevi raksturotu ?

Esmu no Vaiņodes. Es sevi raksturotu kā pozitīvu, aktīvu, mērķtiecīgu un pacietīgu cilvēku, kas tiecas pēc saviem izvirzītajiem mērķiem.

Vai savulaik bija viegli izdarīt izvēli, ko studēt?

Izvēli izdarīt bija ļoti grūti, jo man ir daudz un dažādas intereses. Taču izvēlējos atbilstošāko studiju programmu, lai varētu to apvienot ar saviem hobijiem un darbu.

Kādēļ Jūs izvēlējāties studēt tieši Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas studiju un zinātnes centrā?

Jau mācoties vidusskolā zināju, ka nevēlos studēt Rīgā. Vēlējos studēt Liepājā, jo uzskatu, ka ir daudz un dažādas iespējas augt un attīstīties vienā no skaistākajām pilsētām Latvijā. Tālāk atradu sev interesējošu studiju programmu, apsverot dažādus variantus, un sāku studēt RTU Liepājas studiju un zinātnes centrā.

Kurš studiju kurss ir Jūsu sirdij tuvākais?

Katrā studiju kursā ir daudz noderīgu lietu, ko pielietot dzīvē. Visvairāk man patika studiju kurss „Tirgzinības”, jo šajā studiju kursā bija iespēja ne tikai apgūt teoriju, bet arī risināt reālas uzņēmumu problēmas un diskutēt par tām.

Ļoti interesanta bija projekta nedēļa, kas ļāva iepazīties ar dažādu uzņēmumu pārstāvjiem un gūt pieredzi.

Vai Jūs saskatāt savu nākotni nozarē, kurā šobrīd studējat?

Es saskatu savu nākotni šajā nozarē, jo mārketinga joma ir interesanta un mārketinga speciālisti būs nepieciešami vienmēr.

Ja Jums tiktu piedāvāta Erasmus+ prakse, vai Jūs tai piekristu, un kāpēc? Uz kuru valsti Jūs vislabprātāk dotos Erasmus+ praksē?

Man patīk iegūt jaunu pieredzi un doties dažādos piedzīvojumos. Es piekristu šādai apmaiņas programmai, bet ne uz ilgu laiku periodu, jo es ātri vien ilgotos pēc savām mājām un ģimenes.  Vēlētos aizbraukt uz valsti, kur būtu ko redzēt un mācīties, uz valsti, kas iedvesmotu mani atgriezties tajā vēl kādu reizi.

Vai attālinātās mācības Jūs uzskatāt par mācību procesa priekšrocību vai trūkumu, un kāpēc?

Attālinātajās mācībās es saskatu gan trūkumus, gan priekšrocības. Trūkums – visas lekcijas notiek ar datoru vai telefonu ekrānu starpniecību, pietrūkst patiesas cilvēku emocijas. Priekšrocības – var saplānot savu laiku, ietaupīt laiku nokļūstot no viena galamērķa uz otru, vairāk pievērsties hobijiem.

Vai Jūs saviem draugiem/paziņām ieteiktu studēt RTU LSZC, un kādēļ?

Noteikti iesaku. Tā ir superīga iespēja studēt RTU Liepājā, nebraucot uz Rīgu, tādējādi ietaupot gan laiku, gan resursus. Otrkārt, katram RTU Liepājas studiju un zinātnes centra studentam pasniedzēji var nodrošināt individuālu pieeju, kas ir liels pluss, jo students var uzdot sev interesējošus jautājums, kā arī, ja radusies kāda problēma to ar lielāko prieku palīdzēs atrisināt.

Kāda ir lielākā dzīves atziņa, ko Jums sniegušas studijas RTU LSZC?

Būt aktīvam, iesaistīties un piedalīties pasākumus, projektos un semināros, uzdrošināties  un vienkārši darīt to, kas sākumā šķiet neiespējams.

Ko Jūs ieteiktu/vēlētos novēlēt citiem RTU LSZC studentiem?

Nepadoties, sasniegt savus mērķus, un no katras situācijas paņemt tikai to labāko.

Ko Jūs vēlaties novēlēt sev un citiem šajā sarežģītajā laikā?

Esiet optimisti, apgūstiet jaunas prasmes un izmantojiet visas sniegtās iespējas!