No kurienes Jūs esat un kā Jūs sevi raksturotu?

Esmu tepat no Liepājas, un sevi raksturotu kā aktīvu, pozitīvu un ambiciozu jaunieti.

Kādā studiju programmā Jūs studējat un kāpēc šāda izvēle?

Es izvēlējos studēt Datorsistēmas, jo jau biju iemēģinājusi roku programmēšanā, kas man padevās un patika, un, tā kā informācijas tehnoloģijas būs klātesošas visās nākotnes profesijās, tad šādas zināšanas man noderēs.

Vai attālināto studiju procesu uzskati par priekšrocību vai trūkumu?

Tā kā studējot datortehnoloģijas, vienmēr tāpat klātesošs ir dators, tad lielu atšķirību starp klātienes un attālināto darbu neredzu. Protams, tā saskarsme ar pasniedzēju ir mazāka, bet man visvairāk tomēr trūkst tā mobilitāte, kaut vai tikt līdz LSZC ēkai, jo šobrīd nav nekur jādodās un man, kā sportiskai personai, tā sēdēšana mājās nu jau ir apnikusi.

Kādi ir Jūsu hobiji?

Jau 12 gadus mana dzīve nav iedomājama bez volejbola, kas vedis visdažādākajos piedzīvojumos. Tāpat man patīk būt daļai komandas, kas īsteno kāda veida pasākumu, un baudīt dažādas filmas un

seriālus. Vēl, kā jau lielākajai daļai sabiedrības, arī man šajā laikā ir iepatikusies ēdiena gatavošana.

Kādēļ izvēlējies studēt tieši RTU LSZC?

Studēt tieši RTU LSZC es izvēlējos dažādu kritēriju dēļ. Zināju, ka nevēlos doties uz Rīgu, bet Liepājā mani uzrunāja datortehnoloģiju studijas gan Liepājas Universitātē, gan šeit. Savukārt galīgā izvēle notika, es teiktu, likteņa sakrītības dēļ, jo jau biju apstiprinājusi studijas Liepājas Universitātē kā pirmo izvēli, bet kaut kā nonācu līdz LSZC, kur mani pārliecināja tomēr par šo vietu.

Kas, Jūsuprāt, ir izaicinošākais, esot studentam?

Manuprāt, izaicinošākais studentam ir laika menedžments, jo starp visiem mācību darbiem, ir arī daudz kas cits, ko vēlas darīt, vai tas ir sportot, vai strādāt paralēli, un šo visu darbu apvienošanas pamatā ir efektīva laika plānošana.

Vai nākotnē sevi redzi nozarē, kurā šobrīd studē?

Nozarē, kurā studēju, manuprāt, ir ļoti plašas iespējas, tāpēc vēl neesmu pārliecināta par kādu konkrētu virzienu, bet noteikti redzu sevi šajā nozarē.

Pie kādas atziņas esi nākusi, studējot RTU LSZC?

Studējot RTU LSZC, esmu nākusi pie atziņas, ka viss padarītais darbs kaut kādā veidā un mērā tiek novērtēts.

Vai ieteiktu saviem draugiem un paziņām studēt RTU LSZC, un, ja ieteiktu, tad kāpēc?

Es ieteiktu studēt RTU LSZC, jo šī ir ļoti laba iespēja ne tik saspringtā vidē un mierīgā pilsētā, apgūt sev tīkamās zināšanas ar laiku arī citām nodarbēm, kā arī atsaucīgi pasniedzēji ir garantēti.