Pastāstiet nedaudz par sevi – no kurienes Jūs esat? Kā Jūs sevi raksturotu ?

Esmu dzimusi un augusi tepat Liepājā un ļoti lepojos ar to. Esmu sieva lieliskam vīram un mamma trīs brīnišķīgiem bērniem. Esmu cilvēks, kurš mācās no savām un citu kļūdām.

Kāds ir Jūsu izglītības ceļš?

Pamatizglītību ieguvu Liepājas Raiņa 6.vidusskolā. Tālāk sekoja Liepājas Valsts tehnikums ar komercizglītības novirzienu, kam sekoja RTU profesionālā bakalaura studijas ekonomistos, pēc tam ieguvu jurista kvalifikāciju un maģistra grādu BKI. Tālāk neskaitāmi semināri, kursi gan tepat Latvijā, gan ārpus tās robežām (Zviedrija, ASV u.c.).

Kāda ir Jūsu darba pieredze?

Pirmā darba pieredze bija manos 16 gados, kad sāku strādāt par pārdevēju pārtikas veikalā, kur pēc 3 mēnešiem man piedāvāja veikala vadītāja vietnieces vietu un pēc neilga laika kļuvu par veikala vadītāju. Tad 2000.gadā karjeru sāku AS LAUMA, kur sāku strādāt par tirgus pētījumu analītiķi jeb mārketinga menedžeri, pēc diviem mēnešiem kļūstot par vecāko tirgus pētījumu analītiķi, tad par pārdošanas direktora vietnieci, un no 2006.gada līdz šim brīdim esmu AS LAUMA LINGERIE valdes priekšsēdētāja.

Vai vienmēr zinājāt, ka savu dzīvi vēlaties saistīt ar uzņēmējdarbību?

Jā. Jau bērnībā man ļoti patika spēlēt “veikalos” -pirkt un pārdot ar pašas zīmētu naudiņu. Man skolā ļoti labi padevās matemātika un vēlāk augstskolā- augstākā matemātika.

Kā Jums šķiet – cilvēks kļūst vai tomēr piedzimst par uzņēmēju?

Es vairāk piekrītu apgalvojumam, ka cilvēkam vai nu ir vai nu nav uzņēmēja “gēns” no dzimšanas. Lai gan iemācīties var daudz ko.

Kā Jūs nonācāt Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas studiju un zinātnes centrā?

Par šo esmu pateicību parādā savai pasniedzējai R.Jembergai. Kad pabeidzu studijas tehnikumā, bija ļoti liels vilinājums tālākajām studijām “paņemt pauzi”, jo tad sāku strauji kāpt pa karjeras kāpnēm darbā. Tieši Jembergas kundze mani pierunāja iesniegt dokumentus RTU ekonomistos un apvienot darbu ar studijām. Tas bija pareizs lēmums.

Kādas ir līdera svarīgākās īpašības?

Atzīt savas kļūdas, ieklausīties un ņemt vērā citu viedokļus, rādīt labu piemēru citiem. Prast saliedēt un motivēt komandu. Saprast, ka viens pats neko nevar izdarīt.

Kas Jums dzīvē ir palīdzējis gūt panākumus?

Mana ticība, mani tuvākie cilvēki- mamma, mana ģimene, draugi.

Kādi ir Jūsu hobiji?

Dārza darbi, ļoti patīk gatavot ēst, lasu daudz grāmatas.

Ko Jūs vēlaties novēlēt sev un citiem šajā sarežģītajā laikā?

Izmantot iespēju pavadīt vairāk laiku kopā ar ģimeni, ieklausīties sevī, apgūt jaunas prasmes.