Pastāsti par sevi – no kuras Latvijas puses Tu esi un kā Tu nonāci RTU LSZC?

Nāku pavisam netālu no Liepājas, maza pagastiņa – Vecpils. Jau pirms studēšanas RTU LSZC mācījos 4 gadus Liepājā, un šo gadu laikā sapratu, ka sapnis par mācīšanos tālu prom no mājām ir pazudis, bet vēlme palikt tepat – tikai augusi. Tieši tā arī sāku pētīt, kurp mani ceļi vedīs tieši tepat Liepājā. Mans vienīgais gala variants bija RTU LSZC.

Kurā studiju programmā Tu studē un kāpēc tieši šāda izvēle?

Studēju “Uzņēmējdarbība un vadīšana” programmā. Jau iepriekš tika ielikti mazi pamati, un vēlējos turpināt doties šajā virzienā. Man ļoti patīk.

Kādi ir tavi hobiji, vaļasprieki?

Brīvo laiku labprāt aizvadu dejojot tautiskās dejas, šobrīd dejoju TDA Vaduguns jauniešu kolektīvā. Bez dejošanas ļoti patīk doties dažādos citos piedzīvojumos – izbraucienos, pārgājienos un citās fiziskās un interesantās aktivitātēs. Labprāt brīvo laiku pavadu arī apgūstot ko jaunu profesionālajā dzīvē.

Kādus mērķus Tu esi izvirzījusi šajā gadā?

Viens no maniem primārajiem mērķiem un lielākā apņemšanās ir veltīt vairāk laika studijām un darbu izpildes kvalitātei. Tas ir īpaši būtiski, jo joprojām darbojamies attālinātā režīmā, kas salīdzinoši ir grūtāk nekā apmeklējot lekcijas klātienē, runājot tieši par motivāciju.

Vēl viens no tādiem mazākiem mērķiem ir iesaistīties kādā projektā vai pašai uzsākt kādas idejas realizāciju.

Ko Tu uzskati par lielāko izaicinājumu, studējot attālināti?

Ir ļoti jāseko līdzi visam kas notiek, kā arī noteikti jācenšas pašam apgūt visu padziļinātāk, lasot grāmatas vai interneta vidē.

Attālināto mācību procesu Tu uzskati par priekšrocību vai trūkumu? Kāpēc?

Attālinātajās mācībās var atrast gan savas priekšrocības, gan trūkumus. Protams, ir grūtāk ieturēt disciplīnu un 100% veltīt uzmanību lekcijām. Ir grūtāk uztvert informāciju, jo pierakstu klade šobrīd aizvietota ar klikšķi ‘lejupielādēt’ un failu mapīti. Priekšrocība būtu tā, ka aizstāvot savus darbus nejūti tos acu skatienus tavā virzienā, ‘aizdomīgo’ pasniedzēja skatienu, no kura nesaproti, vai viss labi, vai neviens galīgi neko nesaprot. Itkā nekas būtisks, bet ir daudz vieglāk būt sev, kad neesi zem lielas spriedzes un ļoti satraucies. Protams, ir vēl daudz plusu un mīnusu.

Kā tev šķiet – vai Tevī valda uzņēmēja gars?

Lielāko daļu tas gariņš ir, gribas vienmēr iet, darīt, veidot, realizēt.. Un visu pārējo, ko vien var izdarīt. Šobrīd ir grūtāk par to domāt, balstoties uz šī brīža situāciju valstī.

Vai saistīsi savu dzīvi un karjeru ar uzņēmējdarbību un finansēm?

Manuprāt, nekad nevar paredzēt, kas mūs sagaida nākotnē, bet ja man jāatbild šodien, tad es saku – jā. Domāju, ka tā būs liela daļa manas ikdienas. Šobrīd finanses jau ir mana ikdiena, jo strādāju grāmatvedības uzņēmumā, paliek tikai griba pēc kaut kā sevis radīta.

Ko Tu novēlētu ikvienam no mums?

Pieņem izaicinājumus – sāc ar mazumiņu un tā turpini paaugstināt savu latiņu, kāpjot pa savām karjeras kāpnēm. Nebaidies no tā, kas tevī deg un tik ļoti vēlas izpausties – esi radošs, nebaidies un viss izdosies. Nekļūdās tikai tie, kas nekad nemēģina!