Pastāstiet nedaudz par sevi – no kurienes Jūs esat? Kā Jūs sevi raksturotu ?

Es lielāko daļu sava mūža esmu nodzīvojusi Kuldīgā. Ja man sevi ir jāraksturo, tad varētu teikt, ka galvenās manas rakstura iezīmes ir radošums un komunikablums, bet gribas ticēt, ka daļu no manis veido arī mērķtiecīgums un spēja pielāgoties jebkuriem apstākļiem.

 Vai savulaik bija viegli izdarīt izvēli, ko studēt?

Man bija ļoti grūti izlemt, ko studēt, jo intereses ir ļoti dažādas un nosvērties par labu kaut kam konkrētam ir sarežģīti, ja ir salīdzinoši liela studiju iespēju izvēle.

 Kādēļ Jūs izvēlējāties studēt tieši Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas studiju un zinātnes centrā?

Izvēlējos studēt RTU LSZC tāpēc, ka  RTU piedāvāja studijas, ko vēlējos, bet Liepāja atrodas tuvāk mājām, turklāt šo pilsētu jau labi pazīstu un tā man ir tuva, jo jau iepriekš 4 gadus šeit mācījos.

Kurš studiju kurss ir Jūsu sirdij tuvākais?

Vēl nav beidzies pat otrais mācību semestris, tāpēc ir grūti pateikt kurš studiju kurss man patīk vislabāk. Iespējams, tās bija tirgzinības, kurās bija iespējams izpausties mazliet radošāk.

 Vai Jūs saskatāt savu nākotni nozarē, kurā šobrīd studējat?

Godīgi sakot, es sevi līdz galam nesaskatu šajā nozarē, bet man noteikti noderēs RTU iegūtās zināšanas un, iespējams, ar laiku arī mainīsies manas domas, un es gribēšu strādāt tieši šajā jomā.

 Ja Jums tiktu piedāvāta Erasmus+ prakse, vai Jūs tai piekristu, un kāpēc? Uz kuru valsti Jūs vislabprātāk dotos Erasmus+ praksē?

Erasmus ir noderīga lieta, bet es nevēlos pamest savu dzīvi Latvijā uz tik ilgu laiku, kā arī nezinu vai šajos pandēmijas apstākļos ir prātīgi kaut kur braukt.

 Vai attālinātās mācības Jūs uzskatāt par mācību procesa priekšrocību vai trūkumu, un kāpēc?

Attālinātajām mācībām, gluži kā visam, ir savi plusi un savi mīnusi. Manuprāt, lielākais mīnuss ir komunikācijas trūkums, tā ir grūtāk uztvert mācību vielu un zūd interese, kad kārtējā diena tiek pavadīta mājās pie datora. Bet vismaz var no rītiem ilgāk gulēt un ir vieglāk saplānot savu dienu, dzīvi, jo šobrīd var mācīties no jebkuras vietas Latvijā un pasaulē.

 Vai Jūs saviem draugiem/paziņām ieteiktu studēt RTU LSZC, un kādēļ?

Es noteikti ieteiktu studēt RTU LSZC visiem, kas vēlas mierīgu studiju laiku, bet, ja ir vēlme socializēties, iesaistīties dažādos projektos, tad labāk tomēr doties uz Rīgu.

Kāda ir lielākā dzīves atziņa, ko Jums sniegušas studijas RTU LSZC?

Nezinu vai šī atziņa radās studējot tieši RTU LSZC, bet ir svarīgi izkāpt no savas komforta zonas, lai sasniegtu vairāk, tajā pašā laikā nedrīkst aizmirst rūpēties par sevi, vajag reizēm apstāties, lai atgūtu spēkus.

Ko Jūs ieteiktu/vēlētos novēlēt citiem RTU LSZC studentiem?

RTU LSZC studentiem es vēlos novēlēt izturību, drosmi uzsākt kaut ko jaunu un spēju nepazaudēt savus sapņus un mērķus sarežģītajā mācību procesā.

 Ko Jūs vēlaties novēlēt sev un citiem šajā sarežģītajā laikā?

Ko gan var novēlēt visiem šajā laikā? Novēlu visiem saglabāt cilvēcību, parūpēties par savu emocionālo stāvokli, kā arī novēlu visiem mazliet vairāk brīvā laika, lai var kārtīgi izbaudīt pavasari un vasaru.