Pastāstiet nedaudz par sevi – no kurienes Jūs esat? Kā Jūs sevi raksturotu?

Es esmu no Rīgas. Visu dzīvi esmu dzīvojusi Rīgā un tur arī mācījos vidusskolā. Taču pagājušajā gadā pārcēlos uz dzīvi Kalvenē. Te man ļoti patīk. Ja kādreiz es sevi raksturoju kā īstu pilsētnieci, tad tagad, pārceļoties uz dzīvi laukos, es sapratu, ka patiesībā esmu lauku cilvēks, jo man ļoti patīk lauku šarms, klusums un miers, kas nav salīdzināms ar pilsētas cilvēku burzmu.

Vai savulaik bija viegli izdarīt izvēli, ko studēt?

Man bija viegli izdarīt izvēli par turpmākajām studijām, jo man jau kādu laiciņu interesēja un likās saistošs mārketings. Kā arī diezgan noderīga bija “Ēnu diena” 11. klasē, kuras laikā es ēnoju Mārketinga daļas vadītāju. Manuprāt, mārketings ir joma, kurā var un ir jāizpaužas, jāpielieto arī radošums un, protams, tam ir arī jāpadodas un tai ir jābūt TAVAI profesijai, kas Tev padodas un saista. Tāpēc es izvēlējos studēt Uzņēmējdarbību un vadību.

Kādēļ Jūs izvēlējāties studēt tieši Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas studiju un zinātnes centrā?

Kā jau minēju, esmu pārcēlusies uz dzīvi Kurzemē un mana dzīvesvieta atrodas 50 km attālumā no Liepājas, līdz ar to studiju vietu meklēju Liepājā. Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas studiju un zinātnes centrs arī piedāvā man saistošo studiju virzienu, kā rezultātā es studēju RTU LSZC.

Kurš studiju kurss ir Jūsu sirdij tuvākais?

Tirgzinību kurss man ir sirdij tuvākais. Šajā kursā var izpaust savas radošās spējas. Un, kā jau minēju iepriekš, mārketings man ir ļoti saistošs.

Vai Jūs saskatāt savu nākotni nozarē, kurā šobrīd studējat?

Jā, es saskatu savu nākotni nozarē, kurā šobrīd studēju. Esmu arī sākusi darboties mārketinga nozarē un kopā ar draugu attīstām koka izstrādājumu ražošanas uzņēmumu SIA “EWod”, kurā attiecīgi es atbildu par mārketingu. SIA “EWod” ražo dažādus koka izstrādājumus, tostarp arī personalizētus koka izstrādājumus, piemēram, personalizētus koka sienas pulksteņus, ozolkoka uzkodu servēšanas plates, māju un apdzīvotu vietu zīmes, katrā ziņā EWod piedāvājumu loks ir plašs. Uzņēmumam EWod ir savi sociālie tīkli. Pagaidām esam atrodami tikai Instagram un Facebook, kuros tad attiecīgi es arī veicu savus uzdevumus, kas ir reklāma, komunicēju ar klientiem un, protams, plānoju visu kas attiecas uz publikācijām – vizuālo noformējumu, izvietojumu, tekstu.

Ja Jums tiktu piedāvāta Erasmus+ prakse, vai Jūs tai piekristu, un kāpēc? Uz kuru valsti Jūs vislabprātāk dotos Erasmus+ praksē?

Es tomēr nepiekristu, jo šobrīd no savas puses ļoti cenšos attīstīt mūsu uzņēmumu SIA “EWod” un doties uz laiku prom nevēlos, kā arī, man patīk, kur es esmu un neko mainīt pat uz laiku nevēlos. Protams, katra iespēja sevi pilnveidot ir jāizmato, taču mūsu pašu uzņēmuma attīstīšana arī ir kā prakse, tikai uz ilgu laiku.

Vai attālinātās mācības Jūs uzskatāt par mācību procesa priekšrocību vai trūkumu, un kāpēc?

Man attālinātās mācības ir priekšrocība, jo man ir vairāk laika sev un mūsu uzņēmumam SIA “EWod”, kas man ir ļoti svarīgi. Es varu būt vairāk uzņēmumā uz vietas. Varu vieglāk pārrunāt visu, kas saistīts ar mārketingu un klientiem ar draugu, kurš ir uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un viņš visus EWod piedāvātos koka izstrādājumus pats arī izgatavo. Nav nepieciešama attālināta komunikācija ar viņu. Kā arī es varu labāk saplānot savu dienu un man nav jārēķinās ar patērēto laiku ceļā. Attālināto mācību laikā nesaskāros ar problēmām, kas būtu saistītas ar attālināto komunikāciju ar pasniedzējiem.

Vai Jūs saviem draugiem/paziņām ieteiktu studēt RTU LSZC, un kādēļ?

Noteikti ieteiktu studēt RTU LSZC vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, pasniedzēji ir ļoti pretimnākoši un saprotoši. Otrkārt, pati skola atrodas pavisam netālu no jūras un šeit ir ļoti jauka atmosfēra.

Kāda ir lielākā dzīves atziņa, ko Jums sniegušas studijas RTU LSZC?

Izkāpšana no savas komforta zonas paver plašākas iespējas un Tu saproti, ka vari vairāk nekā Tev šķiet.

Ko Jūs ieteiktu/vēlētos novēlēt citiem RTU LSZC studentiem?

Es novēlu nebaidīties iet, darīt, izpausties un parādīt savas spējas, jo Tu spēj vairāk nekā Tev šobrīd liekas.

Ko Jūs vēlaties novēlēt sev un citiem šajā sarežģītajā laikā?

Es noteikti novēlu, lai mums visiem izdotos pēc iespējas ātrāk tikt no šī sarežģītā laika ārā. Ja kādam šis laiks negatīvi ietekmē ikdienu, es novēlu izturību un, kad šis laiks beigsies, ar jaunu sparu atgriezties pie iesāktā.