Pastāstiet nedaudz par sevi – no kurienes Jūs esat? Kā Jūs sevi raksturotu ?

Esmu uzaugusi Skrundā, taču nu jau 7 gadus varu sevi saukt par liepājnieci. Sevi raksturotu, kā atvērtu, pretimnākošu un mērķtiecīgu personu, kura tendēta uz sevis pilnveidošanu un panākumu gūšanu.

Vai savulaik bija viegli izdarīt izvēli, ko studēt?

Pirms izvēlējos studēt LSZC, apguvu komercpakalpojumu darbinieka specialitāti Liepājas Valsts tehnikumā. Jau tad sapratu, ka šī profesija mani uzrunā un nākotnē saredzu sevi tajā. Pēc absolvēšanas zināju, ka vēlos turpināt studijas šajā virzienā.

Kādēļ Jūs izvēlējāties studēt tieši Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas studiju un zinātnes centrā?

Pēc tehnikuma absolvēšanas vēlējos palikt Liepājā, četru gadu laikā Liepāja kļuva man ļoti tuva  un  nevēlējos doties studēt citur. Man patīk Liepājas miers un jūras tuvums, šī ir lieliska pilsēta, kurā nav Rīgas burzmas, bet tajā pašā laikā ir daudz un dažādas iespējas. Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas studiju un zinātnes centru izvēlējos tieši šī iesmesla dēļ, tas atrodas šeit pat – Liepājā, nesot sev līdzi prestižo RTU vārdu.

Kurš studiju kurss ir Jūsu sirdij tuvākais?

Visvairāk man patika studiju kursi pie pasniedzējas Janīnas Korātes, pasniedzēja ir super forša, zinoša un aktīvi dalās ar savu pieredzi no reālām dzīves situācijām, sasaistot teoriju ar praktisko pusi.

Vai Jūs saskatāt savu nākotni nozarē, kurā šobrīd studējat?

Pabeidzot uzņēmējdarbības un  vadības studijas,  paveras plašas nākotnes iespējas, kur attīstīties un pierādīt sevi profesionāli. Jau šobrīd darbojos šajā virzienā, iespējams nākotne nesīs jaunus izaicinājumus, kas to lai zina.

Ja Jums tiktu piedāvāta Erasmus+ prakse, vai Jūs tai piekristu, un kāpēc? Uz kuru valsti Jūs vislabprātāk dotos Erasmus+ praksē?

Uz Erasmus+ praksi jau agrāk esmu skatījusies ar patiesu interesi. Ja man tiktu piedāvāta Erasmus+ prakse, visticamāk piekristu, jo tā ir lieliska iespēja iegūt jaunu skatījumu uz lietām un izrauties no ikdienas rutīnas. Vislabprātāk izvēlētos doties uz Nīderlandi.

Vai attālinātās mācības Jūs uzskatāt par mācību procesa priekšrocību vai trūkumu, un kāpēc?

Attālinātam mācību procesam ir gan priekšrocības, gan trūkumi. Šobrīd, mācoties attālināti, studijas ir vieglāk apvienot ar darbu un citām ikdienas lietām, bet tajā pašā laikā pietrūkst komunikācijas klātienē ar pasniedzējiem un studiju biedriem.

Vai Jūs saviem draugiem/paziņām ieteiktu studēt RTU LSZC, un kādēļ?

Manuprāt, RTU LSCZ priekšrocība ir tā, ka nav pārāk lielas studentu masas un ar pasniedzējiem izveidojas personīgāks kontakts. Pasniedzēji ir zinoši un pretimnākoši, dažreiz stingri un prasīgi, taču tas ir labi, jo tā studenti iemācās vairāk. Tāpēc ieteiktu saviem draugiem un paziņām studēt RTU LSCZ.

Kāda ir lielākā dzīves atziņa, ko Jums sniegušas studijas RTU LSZC?

Nebaidīties pieļaut kļūdas, pēc tam no tām mācīties un mēģināt atkal.

Ko Jūs ieteiktu/vēlētos novēlēt citiem RTU LSZC studentiem?

Būt atvērtiem visām iespējām, ko sniedz studiju process un noteikti tās izmantot. Neapstāties pie pirmajām grūtībām, kas var rasties studiju procesā un neatlaidīgi tiekties uz savu nosprausto mērķi.

Ko Jūs vēlaties novēlēt sev un citiem šajā sarežģītajā laikā?

Izmantot šo laiku produktīvi, nezaudēt optimismu un rast laimi mazajos ikdienas priekos.