Pastāstiet nedaudz par sevi – no kurienes Jūs esat? Kā Jūs sevi raksturotu ?

Esmu no Nīcas novada Klampjuciema, pašlaik dzīvoju un strādāju Rīgā, bet valstī esošā vīrusa dēļ šobrīd esmu Liepājā.  Sevi varu raksturot kā ļoti gudru cilvēku, bet, ja godīgi, tad pašam sevi ir diezgan grūti raksturot.

Vai savulaik bija viegli izdarīt izvēli, ko studēt?

Noteikti nē. Nebija viegli, jo tad, kad sāku studēt, sākumā izvēlējos būvniecību, bet diemžēl, netiku budžeta vietā, un otra mana izvēle bija enerģētika un elektrotehnika, un tad attiecīgi arī šī bija mana izvēle.

Vai jau sen zinājāt, ka saistīsiet savu dzīvi ar elektrotehniku?

Nē. Pilnīgi noteikti, jo pabeidzot 9.klasi, nezināju, ko darīt, tad nu sekoja “šāviens tumsā” un vienkārši iestājos RTU Liepājas filiāles profesionālajā vidusskolā (tagad – Liepājas Valsts tehnikums). Izvēli noteikti nenožēloju.

Jūsuprāt, kādām īpašībām ir jāpiemīt labam inženierim?

Gudram, apķērīgam un spējīgam risināt nestandarta problēmas.

 Kāds bija Jūsu mīļākais studiju kurss, mācoties RTU LSZC?

Fizika. Pilnīgi noteikti. Pie pasniedzējas Jembergas, sēžot no astoņiem rītā līdz sešiem vakarā, tu vienkārši nevarēji neiemīlēt fiziku.

Vai situācija valstī, kad liela daļa no mums darbojas attālināti, Jums ir sniegusi kādas priekšrocības?

Profesionālajā ziņā, manuprāt, pandēmijas laiks nesniedz priekšrocības, jo, strādājot no mājām, darba kvalitāte krītas, mazinās darba efektivitāte un tava guļamistaba pārvēršas par tavu ofisu, darbu vairs nav iespējams atdalīt no atpūtas.

Kā pozitīvo pandēmijas ietekmes aspektu varu minēt, ka šajā laikā esmu ieguvis sev jaunu draugu – suni, kuru šobrīd apmācu un skoloju.

Kāds ir Jūsu dzīves moto?

Kas neriskē, tas nevinnē!

Ko Jūs vēlētos ieteikt esošajiem RTU LSZC studentiem?

Turpiniet savu izglītības ceļu un neapstājieties! Dariet to, kas jums patīk! Dzīvē nevar būt nekas sliktāks, kā iet uz darbu, kas tev nepatīk.

Ko Jūs vēlaties novēlēt sev un citiem šajā sarežģītajā laikā?

Saglabājiet vēsu prātu, neizdariet pārsteidzīgus secinājumus, nepakļaujieties viltus ziņām un ieturiet drošu distanci no apkārtējiem!